O nas

    Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty noclegowej w samym centrum toruńskiej Starówki. Nasze apartamenty, które prowadzimy już od 2007 r., stanowią więcej niż alternatywę pokoju hotelowego dla wymagających. Łączą one w sobie komfort, najlepszą lokalizację, niezależność oraz niskie ceny. Zatem jeżeli planują Państwo pobyt w Toruniu, w celach turystycznych jak i w sprawach biznesowych nasze apartamenty są najlepszym miejscem, od którego należy rozpocząć zwiedzanie miasta o niepowtarzalnej atmosferze.
 

    Pomimo, iż Nova Apartamenty są położone w samym centrum Starego Miasta, jest tam cicho i spokojnie, gdyż stylowa kamienica w której się mieszczą jest usytuowana w głębi ogrodzonego podwórza, z dala od ulicy. Apartamenty są świetnym schronieniem dla zmęczonych zwiedzaniem turystów oraz pozwalają im natychmiast włączyć się w miejski gwar, gdyż są usytuowane zaledwie 2 minuty spacerem od głównego deptaka – ul. Szerokiej. W najbliższej okolicy znajdą Państwo wiele różnorodnych restauracji, kawiarni, pubów i sklepów, jak i gotyckich zabytków.

    Oferujemy Państwu przestronne, przytulne i komfortowo wyposażone mieszkania ze stałym dostępem do internetu WiFi, znajdujące się w wyremontowanej gotyckiej kamienicy z 1871 roku, przy ulicy Podmurnej 63.

    Spokój zapewni Państwu ogrodzone podwórze, na którym znajdują się miejsca parkingowe do Państwa dyspozycji.


    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową.

Dlaczego warto wybrać Nova Apartamenty?

  • wysoki standard apartamentów w  wyremontowanej gotyckiej kamienicy z 1871 r.
  • rewelacyjna lokalizacja - w samym sercu Starego Miasta wpisanego na listę UNESCO
  • bezpłatny PARKING - ogrodzone podwórze, gdzie można zaparkować swój samochód!
  • przytulnie i komfortowo wyposażone mieszkania
  • bezpłatny dostęp do internetu WiFi
  • zaledwie 2 minuty spacerem od głównego deptaka - ul. Szerokiej
  • wiele różnorodnych restauracji, kawiarni, pubów i sklepów, jak i gotyckich zabytków w zasięgu ręki
  • długoletnie doświadczenie - działamy od 2007 r.


Odległości:
Stare Miasto – 0 m
Ratusz – 200 m
Dom Mikołaja Kopernika – 500 m
Dworzec PKS - 700 m
Dworzec PKP Toruń Główny - 2500 m 


NOVA-APARTAMENTY w skrócie > plik PDF do pobrania / wydrukowania

 

Instagram
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.nova-apartamenty.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.